Uitnodiging workshop Robotica op 6 februari

15 januari 2020

Voor veel bedrijven is automatiseren met behulp van robotica vanzelfsprekend, zeker als de volumes en reproduceerbaarheid groot zijn. Maar wat als de seriegrootte slechts 1 is, en de variatie enorm? Is die robot dan nog wel vanzelfsprekend? Om te kunnen bepalen of robotisering interessant is voor uw bedrijf, is het van belang te begrijpen hoe typen robots van elkaar verschillen, wat ze kunnen bieden en hoe ze toegepast kunnen worden.

Om meer inzicht te krijgen in de verschillende mogelijkheden en systemen organiseert RAI Automotive IndustryNL in samenwerking met RAI CarrosserieNL een workshop ‘Robotica’ op donderdag 6 februari aanstaande.

We zijn te gast bij VDL Weweler te Apeldoorn. Een bedrijf met een hoog geautomatiseerd productieproces op het gebied van veersystemen. Een rondleiding maakt onderdeel uit van het programma. Graag nodigen wij u uit voor deze workshop.
 

Datum en locatie
Datum:  donderdag 6 februari 2020
Tijd:  13.30 uur - ca 18.30 uur
Locatie: VDL Weweler
  Ecofactorij 10
  7325 WC Apeldoorn

 

Programma
13.30 uur    Ontvangst met koffie
14.00 uur   Welkom door RAI Automotive IndustryNL en RAI CarosserieNL
14.10 uur
 
 
  Presentatie VDL Weweler
VDL Weweler is een bedrijf met een hoog geautomatiseerd
productieproces op het gebied van veersystemen.
14.40 uur
  
  Presentatie Valk Welding B.V.
Valk Welding B.V. is leverancier van verschillende lasrobots.
15.10 uur   Pauze
15.30 uur
  
  
  Presentatie FANUC Benelux BVBA
FANUC Benelux BVBA levert verschillende soorten robots voor het
automatiseren van het productieproces.
16.00 uur
  
  
  Presentatie Fieldlab Industrial Robotics
Fieldlab brengt diverse partijen bij elkaar m.b.t. robots. Ze houdt
zich onder meer bezig met het integraal robotiseren.
16.30 uur   Rondleiding bij VDL Weweler
17.30 uur    Netwerken met hapje en drankje
18.30 uur   Einde workshop


Inschrijven
Aanmelden kan tot en met 31 januari 2020. Aan deelname zijn voor leden van RAI Automotive IndustryNL en RAI CarrosserieNL zijn geen kosten verbonden. Voor afmeldingen na 1 februari 2020 of niet aanwezig zijn, worden annuleringskosten à € 50 in rekening gebracht.

Let op, de ruimte is beperkt dus worden per lid maximaal 2 aanmeldingen toegestaan.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

 

RAI CarrosserieNL                         RAI Automotive IndustryNL 
Roelof de Haan   Jean Pierre Heijster
Tel: 020-504 49 98   Tel: 06-2247 1986
r.d.haan@raivereniging.nl   j.heijster@raivereniging.nl
www.raivereniging.nl   www.raivereniging.nl