Uitnodiging bijeenkomst 'generatiepact en pensioen' op 11 december

5 november 2019

Vanwege het grote aantal vragen over het generatiepact organiseren FOCWA en RAI CarrosserieNL een bijeenkomst generatiepact in combinatie met het onderwerp pensioen.

Tijdens deze bijeenkomst worden onder meer de volgende vragen beantwoord:

  • Wat houdt de 80-90-100%-variant van het Generatiepact precies in?
  • Mag een werkgever een verzoek van een werknemer om deel te nemen aan het Generatiepact afwijzen?
  • Hoe zit het met de ADV-uren en de vakantiedagen wanneer een werknemer deelneemt aan het Generatiepact?
  • Kunnen parttimers ook deelnemen aan het Generatiepact?

Deze bijeenkomst wordt gecombineerd met andere vragen rondom de pensionering. Zo wordt ook besproken welke mogelijkheden er zijn als een werknemer na het bereiken van zijn pensioengerechtigde leeftijd langer wil blijven doorwerken.

Ten slotte wordt door een werkgeversconsulent van PMT een presentatie gegeven over de pensioenregeling van PMT. Zo wordt de pensioenregeling nader toegelicht, wordt besproken welke vervroegde pensioenmogelijkheden er zijn en wordt een toekomstblik besproken. 

Waar en wanneer?

woensdag 11 december 2019
FOCWA
Pompmolenlaan 10F
3447 GK Woerden

Programma

16:45 : ontvangst met broodjes
17:00 : Generatiepact
17:45 : Pensioen
18:30 : Afsluiting

Komt u ook?
U kunt zich aanmelden via communicatie@focwa.nl. Dit kan tot 4 december 2019. Na uw aanmelding ontvangt u een bevestiging en routebeschrijving. Deelname aan de bijeenkomst is gratis. Wel zullen wij bij een no-show € 35,- per persoon en exclusief BTW in rekening brengen voor de gemaakte kosten.