Eendaagse, kostenloze praktische trainingen OOC

1 oktober 2019

Voor uw werknemers zijn eendaagse, praktijkgerichte trainingen beschikbaar. Daarmee kunnen bijvoorbeeld instromers of leerlingen snel worden bijgespijkerd in concrete kennis en vaardigheden. OOC biedt deze aan onder de noemer 'opschakelworkshops', uitgevoerd door en bij VOC.

De trainingen duren een dag en de inhoud wordt afgestemd op de cursist.

Onderwerpen van de trainingen zijn:

  • Hybride verbindingstechnieken
  • Elektra/elektronica
  • Basis Hydrauliek/pneumatiek
  • Carrosseriebouw algemeen
  • MIG/MAG lassen
  • Kunststofreparaties
  • TIG lassen

Er zijn in oktober, november en december nog verschillende data beschikbaar voor het volgen van deze trainingen.

Locatie

De trainingen worden uitgevoerd en gehouden bij VOC in de locatie Nieuwegein of Assen.

Kosten

Er zijn geen kosten verbonden aan het volgen van een training. Voorwaarde daarbij is wel dat voor de werknemer premie wordt afgedragen aan het Opleidings- en Ontwikkelingsfonds Carrosseriebedrijf (OOC). Een werknemer mag meerdere trainingen volgen.

Voor meer informatie en aanmelden: zie de OOC-website.