Smart Mobility Tour op Intertraffic Amsterdam

19 maart 2018

Gaat u op 20 maart met ons mee naar de vakbeurs Intertraffic Amsterdam? Daar kunt u de laatste ontwikkelingen rond smart mobility en techniek voor verkeersmanagement bekijken en ervaren. Honderden vooraanstaande bedrijven uit de hele wereld presenteren daar hun nieuwste en beste producten.

Slimme mobiliteit, connectiviteit en Mobility as a Service (MaaS), ontwikkelingen die ook steeds belangrijker worden voor uw business

Daarnaast worden maatschappelijke thema’s zoals bereikbaarheid, doorstroming en duurzaamheid steeds actueler.

Nieuwe business?
Biedt de combinatie van beide ontwikkelingen mogelijkheden voor nieuwe business? Welke stappen moeten we zetten om ons hierop voor te bereiden? Welke innovaties en oplossingen liggen nu al voor het oprapen die ons daarbij kunnen helpen?

Smart Mobility Tour
RAI Vereniging organiseert daarom rond die vragen, in samenwerking met Intertraffic Amsterdam, op 20 maart een Smart mobility Tour. We bezoeken dan een aantal zorgvuldig geselecteerde standhouders uit binnen- en buitenland die u zullen bijpraten over de recentste ontwikkelingen in Smart Mobility.

Voorafgaand bent u uitgenodigd voor de officiële opening met sprekers zoals Carlo van de Weijer, directeur Smart Mobility Technische Universiteit Eindhoven en Cora van Nieuwenhuizen, minister van Infrastructuur & Waterstaat.

Aanmelden
U kunt zich aanmelden via deze link. Wilt u alleen deelnemen aan de Smart Mobility Tour, dan kunt u dit aangeven bij uw aanmelding.

Programma
09.00 uur : Ontvangst
09.45 uur : Openingsprogramma Intertraffic (download hiernaast)
12.00 uur : Lunch en netwerkmoment
13.00 uur : Tour over de beurs langs een aantal geselecteerde stands
16.00 uur : Evaluatie van wat we gezien en gehoord hebben en betekenis ervan
16.30 uur : Afsluitende borrel

Datum
Dinsdag 20 maart 2018

Locatie
RAI Amsterdam
Europaplein
1078 GZ Amsterdam