Zesde European Automotive Forum in teken ‘Urban (auto) Mobility’

11-01-2018

Stedelijke (auto)mobiliteit verandert snel, gedreven door de noodzaak om schoner, slimmer en veiliger door de stad door te bewegen. Informatisering en veranderende regelgeving biedt kansen voor nieuwe mobiliteitsoplossingen en disruptieve businessmodellen.

  • Hoe springt de automotive industrie in op deze veranderende omgeving?
  • Kunnen (lokale) overheden de balans vinden tussen mobiele maar wel groene en plezierige steden?
  • Welke stappen moeten we nemen om de toekomstige stedelijke vervoersuitdagingen te tackelen?
  • Hoe kunnen nieuwe mobiliteitsproviders aan dit doel bijdragen?
  • En hoe zien de burgers en ondernemingen dit alles?

 

Vijf vragen die het hart vormen van het 6e European Automotive Forum, op 18 januari in de Brussels Expo, georganiseerd door ACEA en FEBIAC.

Met vele bekende sprekers, waaronder Erik Jonnaert, secretaris-generaal ACEA, en Pex Langenberg, wethouder en loco-burgemeester Rotterdam. RAI Vereniging gaf ook ondersteuning aan deze EAF, onder meer door het contact met Langenberg te leggen.