CLEPA na 15 jaar terug op IAA

08-09-2017

Onze Europese koepelorganisatie voor de automotive toelevering, CLEPA is prominent vertegenwoordigd in de ‘New Mobility World’ van de IAA.

Sigrid de Vries SG CLEPA

CLEPA heeft een zeer fraaie plek, aangeschakeld aan het Holland Hight Tech Paviljoen.

Op 13 september geeft de organisatie om 10:30 haar persconferentie en voorzitter Roberto Vavassori verzorgt een keynote over ‘the future of Urban mobility’ op donderdag 14 september, om 15:00 op de Forum stage.

Technology solution providers
Secretaris-generaal Sigrid de Vries kijkt er met genoegen naar uit: “Voor het eerst sinds 15 jaar zijn wij weer aanwezig op een van ‘s werelds grootste autoshows. We zijn daar met meer dan 40 CLEPA-leden, zowel toonaangevende bedrijven als nationale brancheorganisaties. Zij zijn allemaal op hun eigen wijze belangrijke solution providers in het streven naar smart mobility met een focus op veiligheid en duurzaamheid.”