Efficiënte retourlogistiek zorgt voor versnelling circulair ondernemen

07-07-2017

Als Nederland haar ambitie van een volledig circulaire economie in 2050 wil waarmaken, moeten ook bedrijven in de transportsector omschakelen naar een nieuw businessmodel, stelt ABN AMRO in het vandaag verschenen rapport ‘‘Alles van Waarde”.

De bank ondersteunt bedrijven in de sector Transport en Logistiek die de stap naar een circulair businessmodel maken met nieuwe financieringsmodellen.

Deze modellen zijn een onderdeel van ABN AMRO’s ambitie om in 2020 in alle sectoren vanuit minimaal 100 deals één miljard euro aan circulaire bedrijfsmiddelen te hebben gefinancierd waarmee één miljoen ton CO2-uitstoot wordt bespaard.

Op de site van ABN-AMRO-website vindt u de volledige versie van dit artikel en het volledige onderzoeksrapport “Alles van Waarde”.