BCG verwacht fundamentele omslag bedrijfswagensector per 2030

23 oktober 2019

De Boston Consulting Group (BCG) stelt in recent onderzoek vast dat er enorme veranderingen plaats zullen vinden in de bedrijfswagensector.

Nou wordt dat veel vaker geschreven, maar om een en ander te onderbouwen interviewde BCG ruim 100 (mondiaal opererende) fabrikanten, toeleveranciers en sectorexperts.

BCG leidt zijn onderzoeksrapport “The Future of Commercial Vehicles, How New Technologies Are Transforming the Industry” als volgt in:

“Big changes are brewing in the commercial vehicle market. The advent of new types of powertrains, rapid progress in autonomous driving technology, and the explosion in connectivity are spurring unprecedented changes in attitudes and expectations—of buyers as well as of the general public—and in regulation. We anticipate that by 2030 these developments will have fundamentally transformed the market.”

Op de BCG-website leest u er veel meer over.