Merknaam TomTom Telematics verdwijnt

12 september 2019

Na de overname van TomTom Telematics door Bridgestone Europe wordt de bedrijfsnaam van TomTom Telematics met ingang van 1 oktober gewijzigd in Webfleet Solutions.

De overname van TomTom Telematics kwam voort uit de ambitie van Bridgestone om de digitale activiteiten te versterken als onderdeel van de voortdurende transformatie van premium bandenproducent tot marktleider op het vlak van mobiliteitsoplossingen.

Het nieuwe Bridgestone is de toonaangevende leverancier van fleetoplossingen in Europa, in een sector waarin de groei oploopt tot in de dubbele cijfers. Met Webfleet Solutions wil Bridgestone zijn klanten een ruimere waaier aan digitale mobiliteits- en fleetoplossingen bieden en zijn positie als wereldleider versterken.

Naar bericht

Bezoek hier de website