Nieuwe ontwikkelingen trucks, trailer en bussen

10 juni 2019

Met de regelmaat van de klok lezen we inmiddels berichten over (aankondigingen van en orders voor) accu- en brandstofcel-aangedreven en autonoom rijdende bedrijfsvoertuigen. Deze plaatsen we niet integraal door, maar het is wel interessant om deze ontwikkeling via onderstaande 'knipsels' te volgen.

Brabant experimenteert met eerste elektrische truck

Een volledig elektrische truck inclusief een elektrisch gekoelde oplegger. Dat is de innovatie waarmee het transportbedrijf Tinie Manders haar steentje bijdraagt aan de verduurzaming van het goederentransport. DAF Trucks ontwikkelde in samenwerking met de VDL Groep de elektrische CF truck. Koeltrailerbedrijf THT New Cool ontwikkelde de gekoelde oplegger. Lees meer

RET biedt inkijkje in elektrische bus

Medio december dit jaar rijdt de RET met 55 volledig elektrische bussen in Rotterdam, Schiedam en Vlaardingen. Onlangs kregen journalisten de gelegenheid om een van de bussen te bekijken en mee te rijden. Lees meer

Hyundai präsentiert E-Doppeldecker

Der koreanische Autobauer Hyundai präsentiert seinen ersten elektrischen Doppeldeckerbus. Das Fahrzeug soll bis zu 70 Sitzplätze bieten und über eine Reichweite von 300 Kilometer verfügen. Lees meer