Subsidie elektrische bestelauto in Rotterdam

11 december 2018

Ondernemers in Rotterdam of aangrenzende gemeenten kunnen vanaf 6 december subsidie aanvragen om een elektrische bestelauto aan te schaffen. De gemeente wil met de regeling emissievrij vervoer in de stad stimuleren.

Bankbiljetten

De regeling is bedoeld voor ondernemers die vaak met hun bestelauto in de binnenstad moeten zijn. Rotterdam wil met de regeling ondernemers stimuleren om elektrisch rijden in te zetten voor het transport van goederen.

Alleen goederenvervoer

Ondernemers in en rond Rotterdam kunnen een subsidie van 5000 euro aanvragen voor de aanschaf of lease van een nieuwe elektrische bestelauto (categorie N1 en max. 3500 kg).

De subsidie geldt alleen voor volledig elektrische bestelauto’s voor goederenvervoer. De subsidie is voor alle ondernemingen, ook zzp’ers en éénmanszaken.

Meer weten over het aanvragen van de subsidie en de voorwaarden? Klik hier.