Benoemingen Dagelijks Bestuur

14 september 2018

In de vergadering van ons Algemeen Bestuur op 12 september jl is Rick Hermanns, algemeen directeur Peugeot Nederland, verkozen tot lid van ons Dagelijks Bestuur.

Hij volgt hiermee Jean Paul Renaux op die maar liefst 8 jaar namens Renault Nederland in het Dagelijks Bestuur heeft gezeten.

Voorzitter Steven van Eijck dankte Jean Paul uitgebreid voor zijn jarenlange aandacht en inzet voor de collectieve belangen van de gehele sector. In de tijd dat Renaux lid was van het Dagelijks Bestuur zijn er vele boeiende thema’s voorbij gekomen. Zo memoreerde de voorzitter bijvoorbeeld de omschakeling van de BPM naar CO2 en de Autobrieven, maar ook de uiteindelijke afgelasting van de AutoRAI.

Léan Verstoep van KIA Nederland is door het Algemeen Bestuur benoemd voor een tweede termijn van 4 jaar en daarmee is het Dagelijks bestuur op volledige sterkte.

Meer informatie: Wijnand de Geus, manager Sectie Personenauto's en lichte bedrijfswagens