Save the date: ALV en Zomerborrel op 20 juni

17-05-2018

Op woensdag 20 juni vindt in The Boat House van Strand Zuid onze Zomerborrel en Algemene Ledenvergadering plaats. Noteert u deze datum alvast in uw agenda?!

Tijdens deze tweede zomer-ALV komen onder andere de strategische koers van RAI Vereniging, de fusie met AutomotiveNL, de samenwerking met RAI Amsterdam en goedkeuring van de jaarrekening 2017 aan de orde.

Programma

15.45 uur       Inloop
16.15 uur       Algemene Ledenvergadering
17.30 uur       Netwerkborrel
18.30 uur       Einde programma

Locatie

Strand Zuid
Europaplein 22, 1078 GZ Amsterdam
U kunt parkeren in de P3 of de P4, volg daarvoor de borden P-RAI 1-6

Aanmelden

U kunt zich nu al aanmelden bij Britta de Graaff, b.d.graaff@raivereniging.nl, zodat wij rekening kunnen houden met de catering. De definitieve uitnodiging en de stukken ontvangt u circa 2 weken voorafgaand aan de bijeenkomst.

Wij zien u graag op woensdag 20 juni!