RAI Vereniging trotse partner Nationaal Verkeersveiligheidscongres

22-02-2018

RAI Vereniging is dit jaar voor het eerst trotse partner van het Nationaal Verkeersveiligheidscongres, op 26 april 2018 in Amersfoort.

Deelname aan het toonaangevende Nationaal Verkeersveiligheidscongres (NVVC) zien wij, als de 125-jarige belangenbehartiger van ‘alles dat rijdt op de weg’, als een heel logische stap.

RAI Vereniging en haar leden willen met behulp van hun producten en diensten immers graag een actieve bijdrage leveren aan het terugdringen van het nog altijd veel te hoge aantal verkeersslachtoffers.

Wij verzorgen tijdens het NVVC daarom meerdere programmaonderdelen met een link naar voertuigen, zoals een keynote speaker, een demonstratie van auto’s met de meest geavanceerde en innovatieve veiligheidsvoorzieningen, een scooterchallenge en een exposé van veiligheidsitems en tweewielers op de catwalk.

Meer details van het NVVC en onze inbreng daarin delen we natuurlijk in volgende nieuwsbrieven met u.

Meer informatie: Miranda Maasman