Nieuwe informatieve publiekswebsite over WLTP

10 oktober 2017

Velen van u wisten al dat deze onderweg was en vandaag is dan ook onze nieuwe website over de WLTP ‘live’ gegaan.

Op WLTP-info.nl presenteren wij  een informatieve website over de diverse aspecten van de WLTP, gericht op een zeer breed publiek. Wij hanteren daarbij een laagdrempelige benadering via vaak gestelde vragen en de antwoorden daarop. Een en ander op een toegankelijke wijze geformuleerd.

Behalve het verduidelijken van de verschillen tussen de oude (NEDC) testcyclus en de nieuwe WLTP-test, en de voordelen daarvan, willen wij met deze site ook vragen van consumenten beantwoorden over bijvoorbeeld belastingen en brandstofverbruik.

In de loop der tijd zullen we de site aanvullen aan de hand van nieuwe ontwikkelingen en zaken die nu nog onvoldoende bekend zijn. Deze website is een bewerking van WLTPFacts.eu van ACEA.

Voor inhoudelijke WLTP-vragen kunt u contact zoeken met beleidsadviseur Wout Benning; communicatieadviseur Mark van Dansik hoort graag uw opmerkingen over communicatie en websitezaken.