ACM bestudeert verzoek RAI Vereniging

26-08-2016

Gisteren heeft voorzitter Steven van Eijck over het opnemen van de kosten rijklaar maken in de catalogusprijs overleg gehad met Chris Fonteijn, bestuursvoorzitter van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).

ACM logo

In dit overleg is nogmaals bevestigd dat het opnemen van de rijklaarmaakkosten in de gecommuniceerde prijs geldt voor de verkoop van zowel nieuwe als gebruikte personenauto’s.

Voorts is ACM-bestuursvoorzitter Fonteijn bereid om nog eens nader te kijken naar de invoeringstermijn van deze aanpassing, die nu gesteld is op 1 november. De branche heeft aangegeven dat drie maanden voor een zorgvuldige implementatie te krap zou zijn.

De voorzitters hebben afgesproken hier volgende week op terug te komen.

Mer informatie: Wijnand de Geus