Digitale nieuwsbrief DST beschikbaar

22-06-2016

Op de website van DST, de online artikelcatalogus voor de tweewielerbranche, kunt u zich abonneren op een digitale nieuwsbrief.

DST

DST (Digitaal Samenwerken Tweewielerbranche), zorgt ervoor dat dealers met een digitale catalogus gemakkelijk toegang hebben tot actuele en gestandaardiseerde productinformatie van hun eigen leveranciers.

Leveranciers plaatsen hier hun actuele en gestandaardiseerde artikelinformatie (meer dan 300.000 unieke producten van 25 leveranciers/merken). Dealers kunnen deze productinformatie gemakkelijk en GRATIS via hun eigen kassasysteem gebruiken.

Nieuwsbrief
Met een digitale nieuwsbrief worden belanghebbenden op de hoogte gehouden van de laatste DST-ontwikkelingen. Om daarvoor aan te melden, kunt u hier klikken.