Steven van Eijck over recalls op NOS

10-06-2016

De NOS brengt vandaag een nieuwsitem over recalls. Daarvoor is onze voorzitter Steven van Eijck geïnterviewd.

In de NOS Nieuwsuitzendingen van 18.00 en 20.00 uur komt het item recalls (terugroepacties) kort aan bod, in de uitzending van Nieuwsuur vanavond in een uitgebreidere vorm.

Eerder deze week deed de NOS-redactie deze oproep: "Regelmatig worden auto’s door importeurs of dealers teruggeroepen om te worden gerepareerd. Heeft u de afgelopen jaren ook een brief ontvangen en uw auto naar de garage gebracht? Of staat u op het punt om dat te doen, of juist niet?"

Van Eijck roept autobezitters, voor hun eigen veiligheid en die van anderen, met klem op om wél gehoor te geven aan terugroepacties. Net zo belangrijk bij oudere auto's, waarbij de respons veel lager is dan bij nieuwere exemplaren.

Meer informatie: Cees Boutens