UNECE-leaflet over gecertificeerde helmen

26-05-2016

De United Nations Economic Commission for Europe (UNECE) heeft recent een leaflet uitgegeven om de consument basisinformatie te verstrekken over UN-ECE-R22-05 gecertificeerde helmen en om het belang van het dragen ervan te benadrukken.

leaflet helmen UNECE

De UNECE-leaflet "Riders’ guide to protective helmets" bevat een overzicht van antwoorden op veelgestelde vragen en dient tevens als een leidraad voor gebruikers van gemotoriseerde tweewielers bij het kiezen van de juiste helmen door aan te geven welke markeringen opgezocht moeten worden bij de aankoop van een helm voor zichzelf en hun passagiers.

Feiten en fabels
Met deze (Engelstalige) informatie zet UNECE ook helder op een rijtje wat de feiten en de fabels zijn op gebied van gecertificeerde motorhelmen.

Meer informatie: Eugène Moerkerk