JAMA-CLEPA Business Summit 2016

08-07-2016

Op 27 en 28 oktober 2016 organiseren de Japanse autoproducenten (JAMA) samen met de Europese onderdelenproducenten (CLEPA) haar inmiddels traditionele JAMA-CLEPA Business Summit. Dit keer in het Italiaanse Venetië en ondersteund door onze Italiaanse zusterorganisatie ANFIA.

Logo Jama-Clepa

Centrale onderwerpen zijn onder andere toekomstige wet- en regelgeving, commerciële trends en wederzijdse zakelijke kansen. Daarnaast staan technologieën centraal met een grote impact op het gebied van ‘green’, ‘save’ en ‘connected’ autogebruik.

Topontmoeting
De JAMA-CLEPA Business Summit 2016, voorafgegaan door een galadiner, brengt 150 vertegenwoordigers van de Japanse auto-industrie in contact met toonaangevende Europese toeleveranciers.

Dit is een uitgelezen moment om trends te indentificeren, kennis uit te wisselen en best practises te delen. Daarmee kan de samenwerking en het wederzijds begrip worden versterkt.

Voor uitgebreide informatie en aanmeldmogelijkheden zie www.clepa.eu.