Nederland Fietsland trekt ruim 21 procent meer bezoekers

08-03-2016

De publieksportal nederlandfietsland.nl trok in 2015 1.190.601 bezoeken. Dat is een stijging van ruim 21 procent ten opzichte van 2014.

Nederland Fietsland

Het doel van het label Nederland Fietsland is om zowel het landelijk netwerk (LF-net) als de regionale knooppuntnetwerken zo breed mogelijk te promoten.

Binnen de website ligt een stevig accent op de verschillende regio’s en hun fietsmogelijkheden.

Recent is de website weer op diverse punten verbeterd. Zo werd het menu van de site duidelijker en zijn handige kaartjes toegevoegd aan de provincie- en regiopagina’s. Bij de LF-routes kun je nu ook makkelijk de regio’s zien waar de route doorheenloopt. Als test is er tijdelijk een chatfunctie voor bezoekers toegevoegd.