Pitch uw fietsinnovatie naar de top!

11-03-2016

Producenten kunnen hun fietsinnovatie nog steeds aanmelden voor de Fiets Innovatie Awards 2016. De inzendingen dienen uiterlijk 17 maart beschikbaar te zijn voor de jury. Wees erbij en maak kans op één van de Fiets Innovatie Awards 2016.

Fiets Innovatie Award 2016

Als genomineerde krijgt u dus de kans om uw product optimaal te presenteren. De genomineerden gaan de strijd aan tijdens de pitch op 24 maart in Utrecht.

Bekendmaking en uitreiking Fiets Awards 2016
De bekendmaking en uitreiking van de Fiets Awards van 2016 vinden dit jaar plaats tijdens het Tweewieler Retail Trends Congres. Tijdens het plenaire programma worden de winnaars van de Fiets, E-bike en Speed E-bike van het Jaar en de winnaars van de Fiets Innovatie Awards in het zonnetje gezet.

Daarnaast zijn de winnende producten ook te zien in de lounge op het speciale Winnaarsplein.

Op www.fietsawards.nl houden we u op de hoogte van de inschrijvingen, jurydagen en kunnen de deelnemers extra opvallen door content aan te leveren.

Klik op onderstaand filmpje om de jury aan het werk te zien. 

Meer informatie
Heeft u nog vragen? Aarzel dan niet contact op te nemen met Marianne Kremer, m.kremer@raivereniging.nl of 020-504 4942.