Deelnemersbijeenkomst EQUIPVAK op 24 februari

18-02-2016

De voorbereidingen voor EQUIPVAK, de nieuwe vakbeurs voor tools, equipment en carwash, komen op volle toeren. Op 24 februari ontmoeten de deelnemers elkaar voor een informatiebijeenkomst.

EQUIPVAK 2016

De bijeenkomst wordt op 24 februari vanaf vanaf 14 uur gehouden en het programma wordt afgesloten met een korte borrel tot circa 17 uur. Plaats van handeling uiteraard de Expo Haarlemmermeer in Vijfhuizen, van 31 mei tot en met 2 juni 2016 de EQUIPVAK-beurslocatie.

De deelnemers worden bijgepraat over de stand van zaken bij hun beurs en de daarbij horende praktische zaken, zoals beursvloerindeling, uitnodigingsbeleid, communicatie en promotie en de mediapartners.

Buitenterrein
Ook wordt geïnventariseerd of de exposanten u gebruik gaan maken van het buitenterrein en welke plannen zij daarvoor hebben, om ook daarvoor spoedig een indeling te kunnen gaan maken.

 

Meer informatie: Martijn van Eikenhorst