Lundstedt voorzitter ACEA trucks

14-01-2016

Volvo Trucks CEO Martin Lundstedt is in 2016 voorzitter van ACEA’s Commercial Vehicle Board. Hij volgt Henrik Henriksson, CEO van Scania, op.

Martin Lundstedt ACEA

Lundstedt: “Ik ben vereerd dat ik dit jaar de bedrijfswagenactiviteiten van ACEA mag leiden. Topprioriteit daarbij is de verdere reductie van CO2-emissie. Onze industrie neemt haar verantwoordelijkheid als het gaat om het verminderen van CO-emissies van nieuwe voertuigen. Tegelijkertijd werken we samen met alle relevante partners in de transportsector om samen te kijken naar reductie van CO2, ook bij bestaande vrachtwagens. Door samen te werken kunnen we het volledige potentieel van CO2-reductie waarmaken, en zo kunnen we samen bijdragen aan ambitieuze klimaatdoelen.”

Dit onderwerp zal ook centraal staan bij zijn eerste optreden als voorzitter, tijdens het ACEA-event ‘Reducing CO2 from road transport together’, op 16 februari in Brussel.