Presentatie Connectiviteit door Jeroen van de Braak

18-12-2015

Connectiviteit was hét centrale thema waar de automotive toekomst om draait tijdens het Nationaal Aftersalescongres deze week in Bunnik. Daarbij was Autovak-secretaris Jeroen van de Braak uiteraard een van de sprekers.

Nationaal Aftersalescongres

De onstuitbare opmars van ICT en telematica zal een enorme invloed hebben op de (concurrentieverhoudingen in) automotive sector. Dat is nu al zichtbaar en deze ontwikkeling zal de komende jaren alleen maar fors versnellen.

Impact
Van de Braak kaderde in zijn presentatie “De businesscase van connectiviteit” (hiernaast) in waar we het dan over hebben, welke de impact zal zijn voor de aftermarket in reparatie en onderhoud en wat dit alles betekent voor belangenbehartiging en wetgeving.

Meer informatie: Jeroen van de Braak