BedrijfsautoRAI start met Breakfast & Business Event

08-10-2015

Op dinsdag 20 oktober wordt de BedrijfsautoRAI 2015 officieel geopend met het ‘BedrijfsautoRAI Breakfast & Business Event’.

Hans de Boer

De BedrijfsautoRAI, hét platform voor wegtransport en logistieke dienstverlening, zal niet alleen een heel nieuwe indeling laten zien, maar geeft bezoekers met een sterk inhoudelijk programma ook bagage mee voor een nog betere bedrijfsvoering.

Om de start van deze 31ste editie op een feestelijke en passende wijze met de branche te vieren zal VNO-NCW-voorzitter Hans de Boer tijdens het ‘BedrijfsautoRAI Breakfast & Business Event’ om 08.15 uur de officiële opening van BedrijfsautoRAI 2015 verrichten in het Elicium van RAI Amsterdam.

Aansluitend hebben de genodigden exclusieve toegang tot de beurs die om 11.00 uur open gaat voor het publiek.

SV Innovation Award
Ook wordt dan voor de zesde keer de SV (Speciale Voertuigen) Innovation Award uitgereikt. Deze award is ingesteld om innovatie binnen de Nederlandse opbouwindustrie te stimuleren en te onderscheiden.