Landelijke Stoffendag 2015

11-08-2015

Op donderdag 1 oktober 2015 vindt in Ermelo de 'Landelijke Stoffendag, Veilig en gezond omgaan met stoffen' plaats. Centraal thema dit jaar is ‘De kracht van beeldtaal’.

koelvloeistif

Tijdens de Landelijke Stoffendag wordt een interessant programma geboden met keuze uit 15 verschillende kennisgerichte en praktische workshops op het gebied van arbo en milieu, een informatiemarkt en volop kansen om te netwerken.

 

Beeldtaal
Het centrale thema van de dag is ‘De kracht van beeldtaal’. De wereld van veilig en gezond omgaan met gevaarlijke stoffen is een wereld van (veel) tekst. Beeldtaal is een -nog onderbenutte- kans voor effectieve communicatie over gevaarlijke stoffen. Wat zijn de mogelijkheden van beeldtaal? Tijdens deze dag hoort u er meer over en zult u het ook ervaren.

De Landelijke Stoffendag wordt mogelijk gemaakt door TNO, Inspectie SZW en Ministerie van Infrastructuur en Milieu.

Locatie/tijd: De Heerlickheijd van Ermelo, Ermelo. Van 9.00 uur tot circa 17.30 uur.

Gerelateerde dossiers