ECHA overweegt verbod voor brandvertragende stof DecaBDE

04-06-2015

De chemische stof DecaBDE is een zogenaamde brandvertrager en wordt volgens ECHA o.a. gebruikt in de volgende onderdelen/toepassingen van motorvoertuigen: suede effect leer, elektrische toepassingen, aandrijflijn toepassingen en brandstofsystemen.

logo clepa

Het secretariaat heeft een oproep per e-mail van onze Europese koepelorganisaties ACEM en CLEPA ontvangen (zie download hiernaast, u kunt deze lezen als u ingelogd bent).

Brandvertragers?
Gebruikt u brandvertragers, of stoffen die als ook brandvertrager gebruikt kunnen worden, bij de productie van uw producten? Dan roepen wij u op om kennis te nemen van de oproep van CLEPA die u hiernaast kunt downloaden, en zo nodig de vragen voor 9 juni 2015 te beantwoorden richting het secretariaat van CLEPA met een afschrift aan ondergetekende.

Meer informatie: Eugène Moerkerk