Truckregistraties plus 85%

28-05-2015

Truckimporteurs kunnen tevreden terugkijken op de eerste vier maanden van dit jaar: maar liefst 85% meer trucks werden geregistreerd vergeleken met dezelfde periode in 2014.

truck en oplegger

Het beeld wordt weliswaar een beetje vertekend omdat de start van 2014 uitermate zwak was na de eindspurt in december 2013, maar het zijn mooie cijfers waar de SV-branche ook haar voordeel mee kan doen.

Mooie groeicijfers
Onze ‘eigen’ categorieën noteren ook allemaal mooie (meest dubbele) groeicijfers, dus alle reden om even de PDF hiernaast te downloaden en te zien hoe de Top 10 bij de verschillende voertuigen er uit ziet.

Een overzicht dat overigens rijkelijk laat wordt verspreid waarvoor onze excuses, we zullen de komende maand weer de reguliere publicatie aanhouden.

Meer informatie: Remco Tekstra