Scooterdealeractie campagne ‘Blijf van mijn scooter af’

22-05-2015

Inmiddels is een scooterdealeractie gestart ter versterking van de campagne ‘Blijf van mijn scooter af’.

Blijf van mijn scooter af

Deze campagne heeft als doel om de scooterberijder bewust te maken van het diefstalrisico en het belang van goede beveiliging (ART goedgekeurde sloten en een VbV - SCM goedgekeurd volgsysteem) onder de aandacht te brengen.

Een poster en een brochure bij de campagne, kunt u hiernaast downloaden.

Scooterdealers informeren
Enra, Unigarant en NL Secure bezoeken in mei elk 100 grote scooterdealers en informeren hen over het doel van de actie, waarbij iedere scooterdealer een box met voorlichtingsmateriaal ontvangt waarmee zij hun klant kunnen adviseren. In aanvulling daarop worden op vier locaties in voorlichtingsbijeenkomsten voor alle scooterdealers georganiseerd.

‘Blijf van mijn scooter af’ is een samenwerking tussen Verbond van Verzekeraars, VbV, RAI Vereniging, Bovemij, Enra, Unigarant, ANWB, BOVAG, Vebon en Kiwa SCM.

Meer informatie: Gemma Warmerdam