Made in Holland Tech-Day: Handelsmissie nieuwe stijl

12-12-2014

Het RAI Industry Platform organiseerde samen met haar partners op 9 december jl. de 2e succesvolle Made in Holland Tech-Day. Onze OEM partner was dit keer Toyota Motor Europe, die ons in hun engineering centre in Zaventem ontving.

Toyota

Tijdens deze Tech-Day presenteerde een vooraanstaande groep van internationaal opererende Nederlandse Automotive Toeleveranciers hun laatste technologieën en innovaties ten behoeve van de in Zaventem ontwikkelde Europese modellen.

RAI vereniging is zeer verheugd dat de Nederlandse ambassadeur een delegatie van het Toyota management, de RAI Industry Platform deelnemers en de CLEPA-CEO bij hem thuis op de residentie uitnodigde, voor stijlvolle ontvangst en diner.

 

Namens de aanwezigen overhandigde de RAI industry Platform voorzitter, Eddy van der Vorst, de vertegenwoordigers van Toyota (Masahisa Nagata), CLEPA (Paul Schockmel) en de Nederlandse ambassadeur (Henne Schuwer) als dank, een affiche van de RAI-autotentoonstellingen uit de jaren 1908, 1923 en 1958.