RAI Vereniging bouwt politieke druk op rond Autobrief

03-10-2014

Het uitblijven van de Autobrief 2 baart de importeurs zorgen. RAI Vereniging bouwt de politieke druk op om op de kortst mogelijke termijn helderheid te geven over de autobelastingen vanaf 2016.

Vorige week schreven wij “Grote zorgen over uitblijven Autobrief 2”. Dat is niet onopgemerkt gebleven, want afgelopen dinsdag publiceerde De Telegraaf een artikel onder de kop “Onzekerheid bijtelling zit auto-import dwars”. De krant heeft duidelijk oog voor de klemmende positie waarin auto-importeurs gemanoeuvreerd zijn doordat de Autobrief zo lang op zich laat wachten.

U mag zich ervan verzekerd weten dat wij, ook langs publicitaire weg, druk blijven opbouwen in Den Haag. 

Nalezen
U kunt dit artikel nog eens nalezen in de PDF die u hiernaast kunt downloaden.