Enter the T-zone

Enter the T-zone is een campagne voor VMBO-leerlingen voertuigtechniek om kennis te maken met de wereld van trucktechniek. Velen van hen hebben nog nooit echt een truck van buiten en binnen kunnen bekijken en kunnen daardoor geen goede afweging maken wat ze met voertuigtechniek willen gaan doen.

Enter the T-zone

En dat is jammer. Want trucktechniek is niet alleen een interessant en dynamisch beroep, maar er is ook volop werkgelegenheid in deze branche. Met veel ontwikkelings- en doorgroeimogelijkheden.

Enter the T-zone lespakket
Docenten kunnen met de Truck Montage Kit zelf een interactieve Enter the T-zone les verzorgen. Zij krijgen alle tools aangereikt om de vele uitdagende aspecten van de wereld van de truckbranche aan de leerlingen te presenteren.

Interactieve les
De Truck Montage Kit is gevuld met onderdelen waar truckmonteurs dagelijks mee werken. Met behulp van een presentatie op DVD geeft men een interactieve les. Weetjes en vragen bij korte films en de onderdelen vormen een contest waardoor jongeren uitgedaagd worden.

Meer informatie is te vinden op de website van Enter the T-zone.